6 korzyści płynących z aplikacji, za które uczestnicy będą Ci wdzięczni

| Blog

Kiedy organizujesz wydarzenie, jesteś nastawiony na sukces. Wiemy to i rozumiemy. Jednak skupianie się tylko i wyłącznie na korzyściach płynących dla Ciebie, jako organizatora, mija się z celem. Podstawą działania jest zadowolenie uczestników. To przecież dla nich tworzysz event, prawda? Z organizacyjnym wsparciem przychodzi aplikacja eventowa. Jakie korzyści konkretnie daje uczestnikom wydarzenia? Takie, za które każdy będzie Ci wdzięczny! Poznaj je i wykorzystaj u siebie.

Pewność CO? GDZIE? KIEDY?

Komplet informacji logistycznych dla uczestników, jak i prelegentów dotyczący wydarzenia jest na wagę złota. Dzięki skumulowaniu wszystkich danych w jednym miejscu każdy w dowolnym momencie może do nich powrócić. Bez konieczności poszukiwania informacji w Internecie, bez logowania się na maila, by sprawdzić agendę… Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji eventowej, by uczestnik miał pewność co, gdzie, kiedy się wydarzy i w jaki sposób ma się do tego przygotować.

Informacje z pierwszej ręki

Co uczestnicy cenią najbardziej podczas wydarzeń? Bezpośredni kontakt z organizatorem i dostępność podstawowych informacji w każdej chwili. Obie te potrzeby możesz zaspokoić dzięki dedykowanej aplikacji Twojemu wydarzeniu. Każda osoba biorąca udział w evencie ma na bieżąco wgląd we wszystkie niezbędne informacje organizacyjne, które jej dotyczą. A co najważniejsze, uczestnik ma pewność, że wszystkie dane są wiarygodne i może się na nich opierać. Unikasz w ten sposób dezinformacji, do której może prowadzić tzw. głuchy telefon.

Eliminacja ulotkowego nadbagażu

Aplikacja eventowa jest praktyczną alternatywą dla tradycyjnych ulotek. I nie ma co ukrywać, skutecznie wypiera je z obiegu podczas różnego typu wydarzeń. Dlaczego? System eventowy jest ukłonem w stronę wygody uczestników. Nikt już nie chce nosić przy sobie zbędnych materiałów, które w każdej chwili mogą się gdzieś zapodziać. I tu rozwiązaniem jest właśnie wygodna aplikacja eventowa. Ty ograniczasz koszt związane z projektowaniem, drukowaniem i kolportażem ulotek, a uczestnicy są Ci wdzięczni, bo nie muszą gromadzić zbędnej makulatury.

Bieżąca aktualizacja agendy w aplikacji

Jeśli kiedykolwiek organizowałeś jakiekolwiek wydarzenie, to wiesz, że ZAWSZE coś wypada i konieczna jest aktualizacja pierwotnego harmonogramu. Sytuacje są różne, taki już urok eventu: tworzysz go, a on i tak żyje własnym życiem. Dzięki aplikacji mobilnej pożar związany ze zmianami organizacyjnymi możesz łatwo i szybko ugasić, bez wprowadzenia zamieszania. Właściwie skonfigurowany system agendy aplikacji pozwoli Ci w czasie rzeczywistym komunikować się ze wszystkimi uczestnikami i informować ich o zmianach. Z pewnością docenią to, że szanujesz ich czas i zainteresowanie wydarzeniem.

Networking i integracja w dowolnym momencie

Aplikacja mobilna podczas wydarzenia daje nieograniczone możliwości interakcji między uczestnikami i tworzy pewnego rodzaju społeczność. Dzięki opcji umawiania spotkań mogą oni planować indywidualne spotkania w dowolnym momencie, a także dzielić się powiadomieniami na ogólnodostępnym wallu czy kanale czatu. Co istotne, uczestnicy mają okazję, by nawiązywać kontakty jeszcze przed wydarzeniem, w jego trakcie, a także po zakończeniu eventu. Aplikacja mobilna daje im niepowtarzalną szansę, by wymienić się doświadczeniami, uwagami, pomysłami. Za pomocą funkcji pytań mogą także zasięgnąć opinii innych uczestników i uzyskać wsparcie.

Networking podczas wydarzenia, konferencji

Aktywizacja poprzez udział w akcjach dodatkowych

Współczesny event nastawiony jest na aktywizację. Uczestnicy wydarzeń mają wobec wydarzeń konkretne oczekiwania, a co najważniejsze, lubią być aktywnie angażowani w ich przebieg. Dokonać tego możesz poprzez różnego rodzaju quizy czy konkursy tematyczne, które podsycą ich zainteresowanie. Co istotne, system eventowy MKonferencja oferuje spore możliwości personalizacji. Pozwala to zaprogramować każdą akcję, biorąc pod uwagę potrzeby konkretnej grupy docelowej.

I na koniec

Poszanowanie czasu, szybkość komunikacji, możliwość interakcji – to tylko wybrane korzyści, które jako organizator możesz zagwarantować uczestnikom swojego wydarzenia. A wszystko dzięki aplikacji eventowej stworzonej z myślą o realizacji imprez na najwyższym poziomie. Jeśli planujesz organizację dowolnego wydarzenia, chcesz pozytywnie zaskoczyć uczestników i zaspokoić ich potrzeby, chętnie zrealizujemy Twój plan. Napisz do nas niezobowiązująco, a my odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej