Wsparcie organizatora

Oprócz praktycznych funkcji do informowania uczestników, wprowadzania interakcji i oferowania networkingu, MKonferencja jest również skutecznym wsparciem dla organizatora.

Recepcja

Jak działa moduł recepcyjny? Następująco: na wydarzeniu pojawia się uczestnik, podaje nazwisko, ID rejestracji (otrzymany SMS / mailowo) lub pokazuje QR Code (otrzymany w mailu lub wyświetlony w aplikacji). Recepcjonistka skanuje QR Code aplikacją MK Recepcja bądź sprawdza daną osobę ręcznie, wpisując w panelu na WWW początek nazwiska lub ID rejestracji. Następnie system wyświetla pasujące wyniki, a recepcjonistka zaznacza właściwą osobę. Pokazuje się wówczas okienko z informacjami szczegółowymi dotyczącymi uczestnika, można odznaczyć jego obecność, a także dodać notatkę.

Skaner QR Code

Jak działa skaner QR Code? W panelu administracyjnym definiujemy szereg akcji, które mogą się wydarzyć, np. wydanie sprzętu do tłumaczeń. Podczas wydarzenia uczestnik, chcąc wypożyczyć taki sprzęt, musi zwrócić się do organizatora. Organizator w aplikacji wybiera akcję: „wydanie sprzętu” i skanuje QR Code uczestnika (z jego plakietki lub z aplikacji). W tym momencie w systemie zapisuje się informacja, że o określonej godzinie dana osoba wypożyczyła sprzęt.

Dzięki tej funkcji możesz usprawnić i przyspieszyć wiele działań podczas wydarzenia, a co najważniejsze, wszystkie informacje masz w każdej chwili do wglądu pod ręką.