Usprawniamy komunikację i procesy organizacyjne za pomocą nowych technologii. Wszystko po to, by firmy, instytucje i organizacje mogły osiągać cele, które sobie wyznaczają. Na rozwiązaniach digitalowych zjedliśmy zęby. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych i aplikacji mobilnych. Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły klientów. Na tym właśnie polega nasza przewaga. Nie tylko dodajemy nowe funkcje do narzędzi, które już istnieją, ale możemy zaprojektować całkowicie unikalne rzeczy od podstaw.

A oto wybrane realizacje, które mieliśmy przyjemność opracować:

Strona internetowa EyeHealth Advisor

Dla naszego klienta, firmy Johnson & Johnson, przygotowaliśmy indywidualny projekt strony internetowej wraz z możliwością oglądania relacji na żywo z wydarzenia (streaming). Strona musiała spełniać wysokie wymogi bezpieczeństwa stawiane przez dział bezpieczeństwa korporacji.

Strona internetowa Kongresu Xelion

Zrealizowaliśmy dedykowaną stronę dla Domu Maklerskiego Xelion. Strona zawierała informacje o organizowanym wydarzeniu i formularz rejestracyjny. Umieściliśmy ją na serwerze klienta i dostosowaliśmy graficznie do serwisu firmowego Xelion.pl, by zachować spójność wizualną.

Funkcja oceny współpracowników dla GSK

Dla firmy GSK przygotowaliśmy dedykowaną funkcję w aplikacji mobilnej do oceny współpracowników podczas szkoleń. Zaprojektowaliśmy ją stricte pod konkretny rodzaj warsztatów realizowanych przez dział szkoleń.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej