Blog

Każdemu organizatorowi eventu niezależnie od branży zależy na tym, by zebrał on pozytywne oceny, a uczestnicy byli zadowoleni. Tajemnica sukcesu perfekcyjnie przygotowanego i przeprowadzonego wydarzenia jest prosta. Trzeba słuchać, wyciągać wnioski i wprowadzać w życie najskuteczniejsze praktyki. Jak tego dokonać? Wiedzą to osoby odpowiedzialne za organizację Kongresu Kadry, największego w Polsce spotkania profesjonalistów zarządzających ludźmi w organizacjach.

Każdy, kto chociaż raz miał okazję organizować wydarzenie takie jak szkolenie czy konferencja ten wie, że jest to nie lada wyzwanie. Wymaga sporo pracy i zaangażowania wielu kompetentnych osób. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz ograniczyć koszty, usprawnić przygotowania, zaoszczędzić czas i osiągnąć sukces bez czynnika ludzkiego? Pomoże Ci w tym automatyzacja, która jest możliwa dzięki aplikacji mobilnej i programowi do obsługi eventów. Ten duet wyręczy Cię w działaniu już na początkowych etapach organizacji wydarzenia. W jaki sposób? O tym poniżej.

Powitanie gości na wydarzeniu, rejestracja, sporządzenie listy obecności i tworzenie notatek nigdy nie było prostsze!  Z perspektywy organizatora aplikacja recepcyjna jest absolutnym „must have” na każdego rodzaju wydarzeniu. Dlaczego? Kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by władać listą uczestników Twojego eventu z dowolnego miejsca i o każdej porze. A to jeszcze nie wszystko!

Ruszamy z nowym cyklem publikacji na blogu! A wszystko po to, byście na konkretnych przykładach mogli zweryfikować użyteczność funkcji naszego systemu eventowego MKonferencja. Co to będą za artykuły? Case study, czyli studium przypadku. Będziemy w nich analizować rozwiązania eventowe dla firm, które zwróciły się do nas z prośbą o wsparcie w organizacji wydarzenia, proces współpracy oraz efekty. Przekonajcie się, jak program do obsługi eventów może ułatwić Wam życie.