MKonferencja  - co nowego?

MKonferencja - co nowego?

Nie odzywaliśmy się przez jakiś czas, ponieważ byliśmy zajęci rozwijaniem naszej usługi o kolejne funkcje, które mamy nadzieję usprawnią pracę nad organizacją Twojego wydarzenia.

Od samego początku mocno rozwijaliśmy funkcje naszego systemu. Ubiegły rok był dla nas przełomowy pod kątem nowych klientów. Nowe realizację, kolejni zadowoleni klienci, to wszystko daje nam niesamowitą energię do tego, aby rozwijać nasz aplikację eventową. Ale nie tylko aplikację, bo nasz system to też strona WWW wydarzenia, recepcja, a teraz również sprzedaż biletów. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy prace nad system rejestracji uczestników na wydarzenia. Mamy już za sobą pierwsze realizacje. Wprowadziliśmy płatności (przelew, PayU, Przelewy24), a w tym roku również automatyczne wystawianie faktur. W najbliższym czasie uruchomimy również zakupy grupowe.

W planach na najbliższe miesiące mamy kolejne funkcje naszego systemu. Jeśli masz jakieś fajne pomysły albo jakiś problem, który można rozwiązać naszym systemem, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.

PartnerzyLogo Portal konferencyjny MojeKonferencje.pl