MKonferencja - co nowego?

| Blog

Witamy po przerwie! Nie odzywaliśmy się przez jakiś czas, ale mamy dobre usprawiedliwienie! Pracowaliśmy nad naszą aplikacją MKonferencja i rozwijaliśmy system eventowy o nowe funkcje. Jesteśmy pewni, że usprawnią organizację Twojego wydarzenia i pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników.

Inwestycja w rozwój

Od samego początku działalności intensywnie realizowaliśmy plan rozbudowy naszego systemu. I opłaciło się. Zadowoleni klienci i ich rekomendacje sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy nowych partnerów do współpracy w liczbie, której się nie spodziewaliśmy! Dziękujemy za zaufanie!

Idziemy naprzód!

Wszystko to napędza nas do dalszej pracy i poszukiwania kolejnych udoskonaleń naszej aplikacji eventowej. Ale nie tylko! Propozycja współpracy, którą do Was kierujemy, zawiera także tworzenie od podstaw strony internetowej dedykowanej wydarzeniu, recepcję, a teraz również sprzedaż biletów. Co jeszcze? Wprowadziliśmy płatności online (przelew, PayU, Przelewy24) oraz automatyczne wystawianie faktur. Wszystko po to, by organizacja Twojego eventu przebiegała sprawnie, szybko i bezproblemowo!

Nowoczesny system eventowy

Mamy sporo planów na przyszłość! W najbliższym czasie uruchomimy dodatkową funkcję, jaką są zakupy grupowe, a kolejne miesiące przyniosą dalsze nowości i innowacyjne opcje w aplikacji MKonferencja. Tak więc zabieramy się do pracy! A jeśli masz ciekawe pomysły dotyczące naszego systemu albo do tej pory nie miałeś okazji go przetestować i zmagasz się z organizacyjnym problemem, napisz do nas. Z przyjemnością opracujemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

I najważniejsze!

Bądź na bieżąco z aktualnymi powiadomieniami o najnowszych możliwościach w aplikacjach eventowych! Zapisz się już dziś do naszego  newslettera, a wszystkie wartościowe wpisy trafią do Ciebie w pierwszej kolejności!

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej