NOWA FUNKCJA już jest! Aktywuj streaming w aplikacji mobilnej

| Blog

Od teraz możesz zorganizować wydarzenie firmowe, szkolenia online i połączyć się z uczestnikami przez aplikację mobilną. Dostosowaliśmy nasz system eventowy, by spełnił Twoje oczekiwania i umożliwił Ci realizację celów biznesowych. Masz możliwość nieograniczonego kontaktu z zespołem, współpracownikami, klientami i partnerami za pomocą transmisji na żywo. Na czym polega opcja live streaming w aplikacji?

Streaming – czyli relacje na żywo

W sytuacji, kiedy biznesowa przestrzeń napotyka na niespodziewane przeszkody, Twoja firma, organizacja czy instytucja może dalej sprawnie funkcjonować. Nie da się ukryć, że działalność biznesowa i szkoleniowa przenosi się do sieci. To trend, który można zaobserwować już od pewnego czasu. Wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które są dostępne na rynku.

Co ciekawe, przez większość osób nie były brane pod uwagę przez dłuższy czas. Sytuacja się jednak zmieniła. Nowoczesną opcją, która umożliwia ciągłość pracy i niezakłóconą komunikację z odbiorcami (klientami, współpracownikami, uczestnikami szkoleń) jest live streaming, czyli transmisje na żywo.

Bądź gotowy na event online

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jako organizatorowi eventów różnego typu zależy Ci na stałym kontakcie z odbiorcami. Dlatego wprowadziliśmy opcję dodania streamingu do naszego systemu MKonferencja. Dzięki temu, jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz ją w dowolnej chwili aktywować, np. żeby zorganizować zdalne szkolenie dla zespołu czy konferencję online.

CO WAŻNE!

Transmisja na żywo może być dostępna dla uczestników z poziomu aplikacji mobilnej oraz strony internetowej wydarzenia. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na jedną, czy na obie możliwości. To nie wszystko. Przy relacji na żywo możesz udostępnić uczestnikom opcje dodatkowe, które system ma zaprogramowany np.:

  • czat z prelegentem / osobą prowadzącą,
  • materiały do pobrania w różnych formatach,
  • wall z bieżącymi informacjami,
  • agendę wydarzenia,
  • artykuły tematyczne.

Dzięki temu każde wydarzenie online pozwoli Ci osiągnąć założone cele biznesowe.

Streaming w aplikacji mobilnej

Ty decydujesz, jakie narzędzie do transmisji na żywo wybierzesz (np. YouTube Live, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, BigBlueButton). Nam wystarczy jedynie informacja o dostawcy usługi i wygenerowany kod do streamingu. Na tej podstawie będziemy mogli wprowadzić nową funkcję w odpowiednim miejscu panelu administracyjnego.

Dowyboru masz 2 możliwości publikacji streamu w systemie:

  • jako oddzielny moduł – tworzona będzie lista streamów według realizacji,
  • jako element agendy w aplikacji – np. streaming umieścimy pod opisem wydarzenia, którego będzie dotyczyć relacja na żywo.

Transmisje online z każdego miejsca

Czy opcja streamingu jest odpowiednia dla Twojej firmy / instytucji / przedsiębiorstwa? Jeśli organizujesz eventy, szkolenia, konferencje i chcesz rozszerzyć działalność, zdecydowanie tak! Tym bardziej że już niebawem live streaming wejdzie na stałe nie tylko do świata eventu. Będzie również jedną z podstawowych form działań komunikacyjnych i marketingowych w innych branżach. Ten rodzaj spotkań ma ogromny potencjał i będzie odgrywał duże znaczenie w biznesowych realiach. Warto więc zagłębić temat i otworzyć się na nowe możliwości.

Bądźmy w kontakcie!

Masz dodatkowe pytania dotyczące nowej opcji, którą wprowadziliśmy? Zastanawiasz się nad wdrożeniem funkcji transmisji online na najbliższe wydarzenie? Napisz do nas niezobowiązująco. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane ze streamingiem i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej