Oceny prelekcji na evencie Kongresu Kadry – case study

| Blog

Każdemu organizatorowi eventu niezależnie od branży zależy na tym, by zebrał on pozytywne oceny, a uczestnicy byli zadowoleni. Tajemnica sukcesu perfekcyjnie przygotowanego i przeprowadzonego wydarzenia jest prosta. Trzeba słuchać, wyciągać wnioski i wprowadzać w życie najskuteczniejsze praktyki. Jak tego dokonać? Wiedzą to osoby odpowiedzialne za organizację Kongresu Kadry, największego w Polsce spotkania profesjonalistów zarządzających ludźmi w organizacjach.

Opinie na wagę złota

Ocenianie jest nieodłącznym elementem ludzkiego życia. Ciągle wydajemy opinie o tym, czy nam się coś podobało, czy nie. I robimy to otwarcie lub zachowujemy przemyślenia dla siebie. Niezależnie jednak od tego, czy dzielimy się swoim zdaniem z innymi, fakt jest faktem: ciągle i automatycznie oceniamy. Organizatorzy Kongresu Kadry doskonale zdawali sobie z tego sprawę. I postanowili wykorzystać tę wiedzę, by móc się rozwijać.

Precyzyjne oczekiwania

Jednym z celów zespołu, który przygotowywał kongres, było poznanie opinii uczestników o poszczególnych wystąpieniach zaproszonych specjalistów oraz ogólne zdanie dotyczące kongresu jako całości. Organizatorzy postanowili skorzystać z funkcji oceny prelekcji w aplikacji mobilnej MKonferencja.

Jak działa funkcja oceny prelekcji?

Tak naprawdę można ją programować na kilka różnych sposobów. Jedna z opcji polega na tym, że po każdym wystąpieniu na bieżąco może wyświetlać się komunikat z prośbą o ocenę. Druga możliwość zakłada ocenę całościową po evencie. Ostateczna forma zależy oczywiście od organizatora wydarzenia i jego oczekiwań.

Aby wprowadzenie funkcji oceny prelekcji przyniosło rezultaty, konieczne jest informowanie uczestników o takiej opcji. A można to zrobić w rozmaity sposób. Organizatorzy Kongresu Kadry promowali aplikację mobilną i jej funkcje:

  • z wyprzedzeniem na swojej stronie WWW,
  • podczas wydarzenia w ulotce,
  • na plakatach,
  • na rollupie.

Dodatkowo do pozostawienia oceny regularnie zachęcał zgromadzone osoby konferansjer.

Efekty podjętych działań

Dzięki zastosowaniu aplikacji mobilnej z funkcją oceny prelekcji organizator zgromadził cenną wiedzę na temat swojego wydarzenia. Pozwoliła ona na szczegółowe zapoznanie się z opinią każdego uczestnika i dała możliwość udoskonalenia w przyszłości obszarów, które tego wymagają. Co więcej, organizator dowiedział się także, które wystąpienia cieszyły się największym zainteresowaniem oraz jaka formuła prelekcji podobała się uczestnikom najbardziej. Awszystko po to, by kolejne edycje eventu były jeszcze lepsze!

Bądźmy w kontakcie!

Masz dodatkowe pytania dotyczące funkcji oceny prelekcji naszej aplikacji mobilnej? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w przygotowaniu konkretnego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, by organizacja Twojego eventu przebiegła sprawnie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej