Jak może Ci pomóc aplikacja recepcyjna?

| Blog

Powitanie gości na wydarzeniu, rejestracja, sporządzenie listy obecności i tworzenie notatek nigdy nie było prostsze!  Z perspektywy organizatora aplikacja recepcyjna jest absolutnym „must have” na każdego rodzaju wydarzeniu. Dlaczego? Kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by władać listą uczestników Twojego eventu z dowolnego miejsca i o każdej porze. A to jeszcze nie wszystko!

Koniec z organizacyjnym chaosem

Koniec z walającymi się drukowanymi kartkami i zmarnowanym czasem na poszukiwanie konkretnego nazwiska na ciągnących się w nieskończoność listach. Aplikacja recepcyjna pozwoli Ci oszczędzić cenny czas sobie i uczestnikom, za co będą Ci dozgonnie wdzięczni. Dzięki niej będziesz mógł sprawnie weryfikować przybyłe osoby i otrzymasz automatycznie odpowiedź o liczbie obecnych gości. Bez konieczności liczenia, bez pomyłek, bez wpadek i niepotrzebnych nerwów.

Wielofunkcyjna lista obecności

Aplikacja recepcyjna, którą stworzyliśmy w ramach systemu eventowego MKonferencja jest rozwiązaniem maksymalnie praktycznym. Za pomocą telefonu lub innego mobilnego urządzenia z dostępem do Internetu jesteś w stanie:

  • zweryfikować obecność konkretnych osób,
  • dowiedzieć się, ile osób jest obecnych na sali i czy oficjalnie można rozpocząć event,
  • dyskretnie sprawdzić, czy konkretna osoba ma status VIP i wymaga szczególnej opieki,
  • dodać komentarze, które pozwolą później wykonać konkretne działanie, np. wystawić fakturę uczestnikowi.

Dzięki nowoczesnej technologii masz możliwość maksymalnie skrócić czas obsługi pojedynczego uczestnika. Automatycznie podnosi to jakość świadczonej przez Ciebie jako organizatora usługi, a finalnie może mieć znaczący wpływ na pozytywną ocenę samego wydarzenia.

Stanowisko recepcyjne w zasięgu ręki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jako organizator i osoba odpowiedzialna za całe wydarzenie, chcesz mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki aplikacji mobilnej, którą stworzyliśmy, jest to możliwe! Mając ją pod ręką, możesz w dowolnym momencie zweryfikować swoją wiedzę na temat konkretnego uczestnika wydarzenia. Nie jesteś pewien, czy dana osoba jest upoważniona, by wejść na zamknięty warsztat z prelegentem? Wystarczy wpisać jej nazwisko w okienko aplikacji, by poznać odpowiedź w ciągu kilku sekund.

Nie tylko lista gości

Aplikacja recepcyjna w naszym wydaniu to nie tylko lista uczestników wydarzenia. Może także spełniać dodatkowe i bardzo przydatne funkcje. Jakie przykładowo? Na podstawie przygotowanego wykazu nazwisk osób biorących udział w evencie możesz odznaczać konkretne akcje. Co może się wśród nich zaleźć? Opcja z wydawaniem/odbiorem sprzętu do tłumaczeń, informacje o powrocie do autobusu dla konkretnych osób lub grup, czy chociażby kwestie dotyczące wyżywienia, np. wydawanie lunchu.

Zapytaj o aplikację recepcyjną na Twój event

Aplikacja recepcyjna to luksus, na który jako organizator wydarzenia możesz sobie pozwolić. Jest to inwestycja, dzięki której zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas. Co więcej, sprawisz, że przygotowanie i realizacja poszczególnych działań podczas eventu osiągnie całkiem nowy, wyższy poziom jakości.

Planujesz organizację wydarzenia? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu eventowego? Chętnie zrealizujemy Twój plan! Skontaktuj się z nami całkowicie niezobowiązująco. Przyjemnością będzie dla nas poznać Twój pomysł na perfekcyjne wydarzenie i wziąć w nim udział od strony technicznej.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej