Forum IAB 2017

| Blog

7-8 czerwca w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się 11 edycja Forum IAB. Uczestniczyliśmy w tym zacnym wydarzeniu po raz pierwszy i zrobiło na nas ogromne wrażenie. 10 poprzednich edycji to mnóstwo doświadczenia i przyznam szczerze, że organizacja była rewelacyjna. Z racji współpracy z IAB Polska, nasza aplikacja wspierała również to wydarzenie. Dla nas to również niesamowite doświadczenie.

Forum IAB 2017 to prelekcje 122 prelegentów, ludzi z niesamowitą wiedzą. Na nas największe wrażenie zrobił Alexander Nix, CEO, Cambridge Analytica, który opowiadał o współpracy przy kampanii Donalda Trumpa. O ile pierwszego dnia mieliśmy wykład za wykładem w jednej sali, to drugiego dnia 4 równolegle prowadzone bloki tematyczne. I tu z pomocą przyszła nasza aplikacja, która pozwala zaplanować swoje uczestnictwo. Dodajemy do ulubionych te prelekcje, które nas interesują i gotowe. Mamy wyfiltrowaną, własną agendę.

Ciekawe zrobiło się podczas Panelu Dyskusyjnego. Duża część uczestników rozpoczęła własną dyskusję na czacie, co potem zostało skonfrontowane z uczestnikami panelu, prowadzącym i radą programową. Z naszego punktu widzenia to doskonała okazja do przetestowania naszego narzędzia. Po analizie udało nam się zoptymalizować czat i wall jak również pojawiły się pomysły jak można w ciekawy sposób wykorzystać czat podczas przyszłych wydarzeń.

Nie możemy się doczekać 12 edycji Forum IAB 2018.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej