• Blog

7-8 czerwca w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się 11 edycja Forum IAB. Uczestniczyliśmy w tym zacnym wydarzeniu po raz pierwszy i zrobiło na nas ogromne wrażenie. 10 poprzednich edycji to mnóstwo doświadczenia i przyznam szczerze, że organizacja była rewelacyjna. Z racji współpracy z IAB Polska, nasza aplikacja wspierała również to wydarzenie. Dla nas to również niesamowite doświadczenie.


  • Blog

Początek roku 2017 jest dla nas wyjątkowo intensywny. Wprowadziliśmy wiele nowych funkcjonalności i rozpoczęliśmy współpracę z ciekawymi partnerami takimi jak GSK, Aviva czy VELUX.


  • Blog

Na czym najbardziej zależy organizatorom konferencji? Na sukcesie, na organizacji wydarzenia w taki sposób, aby przybyło jak najwięcej uczestników i żeby jak najwięcej z nich było zadowolonych. A jak zachęcić do udziału w konferencji/wydarzeniu? Jak usatysfakcjonować uczestników? Na takie pytania odpowiada sobie zapewne każdy organizator wydarzenia. Przede wszystkim odpowiednia tematyka konferencji, odpowiednio dobrani prelegenci, tematy, wysoki poziom tychże elementów. Druga sprawa, nie mniej ważna, to sama organizacja wydarzenia. W tym artykule skupimy się właśnie na tej drugiej części. Tym wpisem chcielibyśmy rozpocząć serię publikacji z poradami jak lepiej organizować konferencje.


  • Blog

Dziś, 11 września 2016 ruszyła kolejna edycja FedCSIS organizowana przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. MKonferencja wspiera to wydarzenie. Jest to doskonały przykład wykorzystania aplikacji konferencyjnej podczas tak dużego wydarzenia. Cztero dniowa agenda jest ogromna, przeszło 600 prelegentów, panelistów. Nie lada wyzwanie dla organizatorów.


PartnerzyLogo Portal konferencyjny MojeKonferencje.pl