Planujesz budżet na organizację eventu i zastanawiasz się, czy warto zainwestować w profesjonalną aplikację eventową? To technologiczne rozwiązanie sprawdza się niezależnie od wielkości wydarzenia i liczebności uczestników. Dzięki aplikacji mobilnej możesz usprawnić swój event i zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dlatego dziś przedstawimy Ci 5 powodów, dla których inwestycja w aplikację eventową to dobry pomysł!

Jako organizatorowi eventu zależy Ci, by był on dopracowany pod każdym względem. Ale dobry plan to dopiero połowa sukcesu. Druga, równie ważna część jest uzależniona tak naprawdę od uczestników, a konkretnie od ich zaangażowania. Skoro inwestujesz w aplikację eventową chcesz, by wszyscy uczestnicy aktywnie z niej korzystali. Jak więc ich do tego zachęcić?

Kluczem do sukcesu jest promocja w odpowiednim czasie i we właściwy sposób. Jak ugryźć temat? Polecamy podzielić działania reklamowe na trzy etapy: przed wydarzeniem, w trakcie imprezy i po evencie.

Witamy po przerwie! Nie odzywaliśmy się przez jakiś czas, ale mamy dobre usprawiedliwienie! Pracowaliśmy nad naszą aplikacją MKonferencja i rozwijaliśmy system eventowy o nowe funkcje. Jesteśmy pewni, że usprawnią organizację Twojego wydarzenia i pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników.

7-8 czerwca w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się 11 edycja Forum IAB. Uczestniczyliśmy w tym zacnym wydarzeniu po raz pierwszy i zrobiło na nas ogromne wrażenie. 10 poprzednich edycji to mnóstwo doświadczenia i przyznam szczerze, że organizacja była rewelacyjna. Z racji współpracy z IAB Polska, nasza aplikacja wspierała również to wydarzenie. Dla nas to również niesamowite doświadczenie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej