• Blog

Kiedy organizujesz wydarzenie, jesteś nastawiony na sukces. Wiemy to i rozumiemy. Jednak skupianie się tylko i wyłącznie na korzyściach płynących dla Ciebie, jako organizatora, mija się z celem. Podstawą działania jest zadowolenie uczestników. To przecież dla nich tworzysz event, prawda? Z organizacyjnym wsparciem przychodzi aplikacja eventowa. Jakie korzyści konkretnie daje uczestnikom wydarzenia? Takie, za które każdy będzie Ci wdzięczny! Poznaj je i wykorzystaj u siebie.


  • Blog

Planujesz budżet na organizację eventu i zastanawiasz się, czy warto zainwestować w profesjonalną aplikację eventową? To technologiczne rozwiązanie sprawdza się niezależnie od wielkości wydarzenia i liczebności uczestników. Dzięki aplikacji mobilnej możesz usprawnić swój event i zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dlatego dziś przedstawimy Ci 5 powodów, dla których inwestycja w aplikację eventową to dobry pomysł!


  • Blog

Jako organizatorowi eventu zależy Ci, by był on dopracowany pod każdym względem. Ale dobry plan to dopiero połowa sukcesu. Druga, równie ważna część jest uzależniona tak naprawdę od uczestników, a konkretnie od ich zaangażowania. Skoro inwestujesz w aplikację eventową chcesz, by wszyscy uczestnicy aktywnie z niej korzystali. Jak więc ich do tego zachęcić?

Kluczem do sukcesu jest promocja w odpowiednim czasie i we właściwy sposób. Jak ugryźć temat? Polecamy podzielić działania reklamowe na trzy etapy: przed wydarzeniem, w trakcie imprezy i po evencie.


  • Blog

Witamy po przerwie! Nie odzywaliśmy się przez jakiś czas, ale mamy dobre usprawiedliwienie! Pracowaliśmy nad naszą aplikacją MKonferencja i rozwijaliśmy system eventowy o nowe funkcje. Jesteśmy pewni, że usprawnią organizację Twojego wydarzenia i pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników.


PartnerzyLogo Portal konferencyjny MojeKonferencje.pl