RetailShow

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze B2B dla sektora retail w Polsce.

Podczas dwudniowych targów została zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept - oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty.

Nationale Nederlanden

Wydarzenia organizowane wewnętrznie dla pracowników Nationale Nederlanden.

Bouygues Construction

Wydarzenie organizowane wewnętrznie dla pracowników Bouygues Construction.

PROCON/POLZAK

PROCON/POLZAK to największe wydarzenie dla branży zakupowej w Polsce.

See Bloggers

Aplikacja mobilna konferencji See Bloggers, największego wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Networking na najwyższym pozionie.

IAB Polska

Aplikacja mobilna wydarzeń organizowanych przez IAB Polska, między innymi Forum IAB, Mixx Awards.

British American Tobacco (BAT)

Wydarzenie organizowane wewnętrznie dla pracowników BAT.

Top Medical Trends

Blisko sto wykładów, kilkudziesięciu wykładowców oraz interdyscyplinarne sesje to czeka uczestników Kongresu Top Medical Trends.

Konferencja KIKE

XVIII Konferencja KIKE to największe w Polsce wydarzenie skupiające operatorów telekomunikacyjnych, dostawców technologii i usług, specjalistów ds. prawa, sprzedaży i marketingu, nadawców treści TV oraz przedstawicieli administracji publicznej, czy pionierów innowacyjnych rozwiązań.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

Z pewnością największe i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie dotyczące tej dziedziny. Od lat każdego roku gromadzi ekspertów z branży, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych działających w tym obszarze czy organizacje branżowe. Silnie reprezentowani się także przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz naukowcy.

Kongres Kadry

Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej