Usprawnij swój event!

Jako organizatorowi eventu, nad którym pracujesz, zależy Ci, by był on perfekcyjnie zaplanowany i zrealizowany. Dzięki aplikacji MKonferencja będziesz trzymać rękę na pulsie swojego eventu i sprawisz, że goście zapamiętają go na długo!

Inwestując we własną aplikację na konferencje, oszczędzasz czas i pieniądze na drukowaniu oraz roznoszeniu papierowych agend czy opisów zaproszonych gości, a uczestnicy będą wdzięczni ci za to, że nie muszą nosić przy sobie teczek z wydrukami przez cały dzień.

Bądź w kontakcie z uczestnikami

Niezależnie od liczby uczestników twojego eventu, jako gospodarz z pewnością chcesz być z nimi w stałym kontakcie. Umożliwimy Ci to. MKonferencja gwarantuje dzielenie się bieżącymi informacjami w czasie rzeczywistym na ekranach telefonów swoich właścicieli.

Najważniejsze informacje ciągle pod ręką

Na pewno chcesz, by uczestnicy eventu byli dobrze poinformowani o wszystkich jego szczegółach. Przeprowadź ich krok po kroku przez rejestrację, zaprezentuj temat przewodni i agendę, by mogli przygotować się do uczestnictwa. Przedstaw sponsorów i prelegentów, którzy będą występować oraz poinformuj o miejscu i czasie konkretnych wystąpień. Dołącz informację o transporcie na miejsce wydarzenia i noclegach w pobliżu. Wszystko po to, by zaproszeni goście czuli się komfortowo, obsługa wydarzenia przebiegała sprawnie, a także byś Ty jako organizator był pewien, że wszyscy wiedzą: co, gdzie i kiedy na nich czeka.

Funkcja informowania gości o zmianach agendy w czasie rzeczywistym od MKonferencja jest gwarancją, że każdy uczestnik szybko i w prosty sposób otrzyma ważne informacje na swój telefon. Wybrane przez Ciebie powiadomienia mogą trafić do wszystkich bądź do wybranej grupy uczestników.

Zaangażuj uczestników w wydarzenie

Wiemy z doświadczenia, że możliwość interakcji uczestników z prelegentami jest składnikiem udanego eventu. Zadawanie pytań i odpowiadanie na nie angażuje wszystkich zgromadzonych na sali gości. Dzięki czemu ze zwykłych słuchaczy stają się aktywnymi uczestnikami wydarzenia.

MKonferencja daje możliwość rzeczywistego doświadczenia i osobistego zaangażowania w event. Jedną z ciekawszych opcji interakcji na linii prelegent – uczestnik jest wykorzystanie aplikacji do zadawania pytań uczestnikom przez prowadzącego.

Jak to działa? Pytanie w momencie zadania wyświetla się na ekranach telefonów, uczestnicy odpowiadają, klikając odpowiednią ikonkę, a rozkład udzielonych odpowiedzi wyświetla się na slajdzie. Ta opcja działa także w drugą stronę: pytania zadane przez uczestników prelegentom pojawiają się na rzutniku z prezentacją. Oprócz tego, że zachodzi rzeczywista interakcja między zgromadzonymi osobami, jako organizator masz komfort prowadzenia eventu, gdyż w tym przypadku przeciskanie się z mikrofonem po sali nie jest konieczne.

Coraz bardziej popularną opcją przy organizowaniu eventu jest także oś czasu/wall, która pozwala na nawiązanie relacji i znajomości pomiędzy uczestnikami jeszcze przed wydarzeniem, np. do umówienia się na wspólny transport czy dyskusję dotyczącą jednego z tematów konferencji. Jako organizator możesz też wykorzystać oś czasu do publikacji interesujących newsów jak np. konkursy z nagrodami od partnerów, ciekawostki o prelegentach itd.

Zbierz opinie o evencie

Korzystając z aplikacji MKonferencja masz niepowtarzalną okazję, by poznać opinię uczestników o wydarzeniu i zaproszonych gościach. Każdą prelekcję można ocenić w skali 1-5 i dodać komentarz. Dzięki tym informacjom dowiesz się, na co zwrócić uwagę, co zmienić, a co powtórzyć następnym razem.

Daj okazję do networkingu!

Spraw, że konferencja będzie dla zaproszonych gości nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki funkcji czatu czy możliwości umawiania się na spotkania, uczestnicy wydarzenia mogą nawiązać bezpośrednie relacje. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, stanowisko lub nazwę firmy w okienko wyszukiwarki i rozpocząć rozmowę. Proste i wartościowe!

Graficzny element strony

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej