Ankiety pozwalają uzyskać opinię o poszczególnych elementach organizacji konferencji, np. tematyki, miejsca, posiłków, oświetlenia i nagłośnienia, parkingu, dojazdu, imprez integracyjnych itp. Jako organizator możesz przygotować takie ankiety z wyprzedzeniem, a podczas wydarzenia tylko poinformować, że są dostępne. Dzięki temu w przerwach między wystąpieniami każdy uczestnik będzie mógł je na spokojnie wypełnić.

Dodatkową opcją, którą proponujemy, jest przypomnienie o wypełnieniu ankiety po konferencji. Poprzez powiadomienie PushNotification wysyłamy je do osób, które w określonym czasie nie przesłały odpowiedzi.

Dlaczego jeszcze warto wprowadzić ankiety? Dzięki nim prelegenci mogą zaangażować uczestników do współtworzenia wydarzenia. Prelegent w czasie dyskusji może wysłać do zgromadzonych osób z pozycji aplikacji pytanie pod postacią ankiety, a jej wyniki zaprezentować na wykresie na ekranie projektora.

Moduł Ankiety, to również element grywalizacji. Oprócz zbierania punktów za wypełnienie ankiety np. feedbackowej, możesz zaangażować wszystkich uczestników do zbierania punktów w Quizach. Quizy można wcześniej przygotować i wyświetlać je automatycznie w aplikacji lub po zeskanowaniu kodu QR. QR kody można umieszczać na stoiskach parterów lub w dowolnych miejscach w budynku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyjść poza budynek i zorganizować grę miejską opartą na quizach i qr kodach.

Graficzny element strony

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej