Początek roku 2017 jest dla nas wyjątkowo intensywny. Wprowadziliśmy wiele nowych funkcjonalności i rozpoczęliśmy współpracę z ciekawymi partnerami takimi jak GSK, Aviva czy VELUX.

Na czym najbardziej zależy organizatorom konferencji? Na sukcesie, na organizacji wydarzenia w taki sposób, aby przybyło jak najwięcej uczestników i żeby jak najwięcej z nich było zadowolonych. A jak zachęcić do udziału w konferencji/wydarzeniu? Jak usatysfakcjonować uczestników? Na takie pytania odpowiada sobie zapewne każdy organizator wydarzenia. Przede wszystkim odpowiednia tematyka konferencji, odpowiednio dobrani prelegenci, tematy, wysoki poziom tychże elementów. Druga sprawa, nie mniej ważna, to sama organizacja wydarzenia. W tym artykule skupimy się właśnie na tej drugiej części. Tym wpisem chcielibyśmy rozpocząć serię publikacji z poradami jak lepiej organizować konferencje.

Dziś, 11 września 2016 ruszyła kolejna edycja FedCSIS organizowana przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. MKonferencja wspiera to wydarzenie. Jest to doskonały przykład wykorzystania aplikacji konferencyjnej podczas tak dużego wydarzenia. Cztero dniowa agenda jest ogromna, przeszło 600 prelegentów, panelistów. Nie lada wyzwanie dla organizatorów.

Używamy plików cookie, aby zapewnić podstawowe funkcje witryny i poprawić komfort korzystania z niej